Kanatjere me rripa të trashë, Mango

2990L

SKU: 47065856

Kanatjere me rripa të trashë dhe jakë rrethore

l
m
s
XS
Bezhe e lehte
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere me rripa të trashë dhe jakë rrethore, prerje e drejtë. 80% Viskozë 20% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë