Kanatjere me shpinë të zbuluar Mango

1533L

SKU: 17010262

Kanatjere me rripa të trashë dhe çarje asimetrike në shpinë

l
m
s
XS
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kanatjere me rripa të trashë dhe jakë rrethore, dizajn elegant me një çarje asimetrike në shpinë. 95% Pambuk, 05% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë