Kanatjere me thurje gërshet Mango

2093L

SKU: 87055717

Kanatjere me rripa me ngjyrë

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me thurje gërshet, me rripa me kontrast ngjyrash dhe jakë rrethore. 09% Poliamide, 73% Pambuk, 18% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA