Kanatjere me thurje Sprimgfield

1495L

SKU: 1332471

Kanatjere me thurje me printe gjeometrike

l
m
s
xl
XS
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kanatjere me thurj, me rripa të trashë dhe me printe gjeometrike,98% Pambuk, 1% Poliestër, 1% Fibër metalike

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë