Kanatjere me thurje Springfield

2990L

SKU: 1332465

Kanatjere me thurje me printe florale

l
m
s
xl
XS
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me thurje, me rripa të trashë dhe me printe florale. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë