Kanatjere me thurje të hapura Mango

2093L

SKU: 87097649

Kanatjere e thurur me prerje të shkurtër e të drejtë

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Kanatjere e thurur me punime të hapura, me prerje të drejtë e të shkurtër dhe jakë rrethore. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA