Jelek me thurje me vija Mango

2793L

SKU: 87053267

Jelek i thururme dizajn vijash shumëngjyrëshe

l
m
s
XS
E verdhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jelek i thurur me dizajn vijash shumëngjyrëshe dhe me jakë rrethore të mbyllur. 71% AKRILIK, 29% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA