Kanatjere me vija dhe printe Prenatal

495L

SKU: 670311

Kanatjere pambuku me fruda në supe

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere pambuku me fruda në supe, dizajn me vija horizontale dhe printe qershish. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit