Kanatjere me vija horizontale Mango

1590L

SKU: 17031083

Kanatjere me prerje të shkurtër dhe jakë të mbyllur rrethore

l
m
s
XS
Blu
E verdhë
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me prerje të shkurtër dhe jakë rrethore të mbyllur; dizajn me vija në linja horizontale. 58% Poliester i ricikluar, 36% Pambuk, 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë