Kanatjere me vija vertikale Springfield

2790L

SKU: 6812481

Kanatjere me rripa të hollë që lidhen në supe e me thekë në skaje

34
36
38
40
42
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me jakë të drejtë dhe rripa të hollë që lidhen në supe e me thekë në skaje, dizajn me vija në linja vertikale. 96% Pambuk, 4% Fibër metalike

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë