Kanatjere me rripa Women Secret

1992L

SKU: 4331680

Kanatjere e poshtme me rripa të rregullueshëm

l
m
s
Bezhë
E bardhe
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere mikrofibër dizenjuar për t’u veshur poshtë veshjeve dhe me rripa të rregullueshëm. 93% Poliester, 7% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë