Kanatjere pambuku, Mango

1590L

SKU: 47987877

Kanatjere pambuku me rripa të trashë

l
m
s
xl
XS
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere pambuku me rripa të trashë dhe jakë rrethore. 97% Pambuk 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën