Kanatjere pambuku, Mango

790L

SKU: 27058631

Kanatjere pambuku me rripa të trashë

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
Jeshile
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere pambuku me rripa të trashë dhe me jakë rrethore.96% Pambuk 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë