Kanatjere pambuku, Mango

1590L

SKU: 37001054

Kanatjere pambuku me rripa të trashë

l
m
s
xl
XS
Kafe
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere pambuku me rripa të trashë dhe jakë rrethore. 96% Pambuk 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë