Kanatjere pambuku me printe Prenatal

495L

SKU: 670141

Kanatjere me printefluturash shumëngjyrëshe

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
7-8 Vjec
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere pambuku pa mëngë dhe me jakë rrethore; dizajn me printe fluturash me ngjyra të ndryshme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit