Kanatjere pambuku me printe Prenatal

495L

SKU: 670140

Kanatjere me printe zemrash e frutash

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere pambuku pa mëngë dhe me jakë rrethore; dizajn me printe zemrash e frutash të ndryshme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit