Kanatjere pambuku, Prenatal

750L

SKU: 690633

Kanatjere pambuku për djem me jakë rrethore

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kanatjere pambuku për djem me jakë rrethore, me dy tonalitete dhe dizajn me personazhin “Mickey Mouse”. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë