Kanatjere pambuku Women Secret

2690L

SKU: 4342683

Kanatjere e shkurtër pambuku

l
m
s
xl
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere e shkurtër pambuku, me rrip atë hollë dhe me pjesën e kurrizit të hapur. 78% Pambuk 18% Poliamid 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë