Kanatjere pambuku,High Spirits

3000L

SKU: 5003420

Kanatjere pambuku me rripa të trashë

36
38
40
42
E verdhë e lehtë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere pambuku me rripa të trashë, me detaje frudash dhe shirit elastik në pjesën e pasme. 100% Pambuk100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë