Kanatjere për vajza me kuadrata, Okaidi

1195L1395L

SKU: 85803315

Është e sigurt: kjo kanatjere puplin të bën të biesh në dashuri në shikim të parë, me rripat e saj të stilit Vichy dhe rripat e zhveshur! Prerje pak e gjërë. i veshur me butona në anën e pasme, vishet lehtë.

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Është e sigurt: kjo kanatjere puplin të bën të biesh në dashuri në shikim të parë, me rripat e saj të stilit Vichy dhe rripat e zhveshur! Prerje pak e gjërë. i veshur me butona në anën e pasme, vishet lehtë.

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë