Kanatjere sateni, Mango

2990L

SKU: 37010410

Kanatjere sateni me rripa të hollë

l
m
s
xl
XS
Lejla
Portokalli Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere sateni me rripa të hollë dhe jakë V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë