Kanatjere sateni Mango

SKU: 87097150

Kanatjere bazike me rripa të hollë dhe jakë rrethore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Kanatjere me rripa të hollë, jakë rrethore dhe prerje të lidhsme, dizajn bazik me efekt satini. 100% Viskozë

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE, E VERDHE, E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA