Kanatjere set (2copë) Okaidi

1043L

SKU: 75777916

2 kanatjere me printe të ndryshme

10 Vjec
2 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 2 kanatjeresh me rripa të trashë dhe jakë rrethore.95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë