Kanatjere set (2copë) Okaidi

970L

SKU: 675640916

2 kanatjere me printe të ndryshme

10 Vjec
12 Vjec
2 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set prej 2 kanatjeresh me rripa të trashë dhe jakë rrethore.5% Elastan 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit