Kanatjere, set (2copë) Prenatal

1690L

SKU: 668072

2 kanatjere me printe Minnie Mouse

2-3 Vjec
3-4 Vjec
5-6 Vjec
7-8 Vjec
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 2 kanatjeresh me rripa të trashë dhe jakë rrethore, dizajn me printe Minnie Mouse dhe me fjongo të vogla në jakë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë