Kangur 3ne1 – Prenatal,GIORDANI

9990L

SKU: 8054688006238

Kangur 3ne1

3 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Transportuesi i foshnjave 3 në 1 është ideal për mbartjen e fëmijës nga mosha 4 muajshe; falë zvogëluesit praktik të brendshëm mund të përshtatet edhe për fëmijë të vegjël.
Falë sistemit inovativ të përdorimit anësor, ai mund të përdoret gjithashtu me fëmijë më të mëdhenj, duke i mbajtur ata rehat në krahë pa i lodhur shpinën dhe krahët.
Eshtë i kompletuar me të gjitha komoditetet dhe aksesorët: xhepi i magazinimit, kapuçi i lëvizshëm për të mbrojtur fëmijën nga era dhe dielli, mbulesa e shpatullave dhe dritarja e ventilimit.

Përzgjidhni markën

Season

VJESHTE-DIMER 2020