Kapele me veshë dhe printe Prenatal

1183L

SKU: 671478

Kapele me veshë të aplikuar dhe printe Minnie Mouse

1-3 Muaj
12-18 Muaj
18-24 Muaj
6-9 Muaj
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kapele me strehë përpara dhe me teksturë rrjete në pjesën e pasme, dizajn me veshë të aplikuar dhe me printe të vogla të personazhit Minnie Mouse. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë