Kapele dushi – Prenatal ,THAT’S LOVE

560L

SKU: 8054688010402

Kapele dushi

1 stok

Shtojeni ne listen e deshirave

Ndihmon në mbrojtjen e syve të foshnjës tuaj gjatë banjës.
Forma e saj e rehatshme shmang kontaktin me sytë me sapun dhe shampo.
Madhësia e rregullueshme, ajo përshtatet në kokë falë butonave automatikë

Sipas markës

Sipas sezonit