Kapele e leshtë Parfois

1990L

SKU: 191703_GY

Kapele e leshtë, me strehë rrethore

U
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kapele e leshtë, me strehë rrethore dhe dizajn me një rrip në pjesën e strehës. 100% Lesh

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë