Kapele me dy tonalitete Okaidi

1490L

SKU: 99488

Kapele me dy tonalitete dhe ngjitës shtrëngues

50
52
54
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kapele me dy tonalitete dhe qepje në strehë. Madhësi që përshtatet me ngjitës rregullues nga pas. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

50

Përzgjidh masën

50, 52, 54

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE