Kapëse e thjeshtë Parfois

SKU: 91739

Kapëse flokësh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kapëse flokësh bazike plastike standarde,Përbërje: 90%Akrilik 10%hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit