Kapëse fjongo Parfois

SKU: 126305

Kapëse bazike e thjeshtë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kapëse bazike e thjeshtë e zezë me mbërtheskë nga pas,Përbërje: 70%Akrilik 30% hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit