Kapëse flokësh, Parfois

SKU: 196297_BK

Kapëse flokësh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kapëse flokësh, dizajn njëngjyrësh. 20% Enamel 5% Hekur 75% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë