Kapëse flokësh, Parfois

SKU: 164746_RO

Kapëse flokësh në formë gjysëm rrethi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kapëse flokësh në formë gjysëm rrethi, dizajn bazik njëngjyrësh. 10% Hekur 90% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë