Kapëse flokësh, Parfois

SKU: 195829_CG

Kapëse flokësh në formë rrethore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kapëse flokësh në formë rrethore, me mbyllëse metalike në pjesën e pasme. 20% Dru 80% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë