Kapëse flokësh, Parfois

SKU: 1647461GD

Kapëse e madhe flokësh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kapëse e madhe flokësh, dizajn në formë spiraleje. 100% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë