Kapëse flokësh, Parfois

SKU: 197997_BG

Kapëse flokësh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kapëse flokësh, dizajn me dy tonalitete. 10% Hekur 90% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë