Kapëse flokësh, Parfois

SKU: 196297_GD

Kapëse flokësh, Parfois.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kapëse flokësh, Parfois.10% Hekur, 90% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit