Kapëse flokësh Parfois

SKU: 194209_BR

Kapëse flokësh, me dizajn bazik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kapëse flokësh, me dizajn bazik, njëngjyrëshe. 90% Akrilik 10% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit