Kapëse flokësh, set (5copë) Okaidi

590L

SKU: 60962432

5 kapëse flokësh me ngjyra të ndryshme

Prerje unike
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 5 kapësesh me ngjyra të ndryshme dhe me detaje guaskash e yjesh. 70% Metal, 30% TPR

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit