Kapëse floksësh, Parfois

SKU: 126305CT_

Kapëse flokësh në formë fjongoje

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kapëse flokësh në formë fjongoje, dizajn me dy tonalitete. 70% Akrilik 30% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë