Kapuç me dy tonalitete, Carpisa

1500L

SKU: ASB82003543

Kapuç me dy tonalitete, linja Canazei, I ngrohtë dhe I kombinueshëm gjate dimrit.

Blu
E verdhë
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: Akrilik 58 % Poliestër 29 % Najlon , Përmasat: 0X25X22

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë