Kapuc me printe Okaidi

SKU: 77231923

Kapuc me printe të ndryshme, me disa tonalitete të kombinuara

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Kapuc me printe të ndryshme, me disa tonalitete të kombinuara, me një detaj ponponi në pjesën e sipërme. 2% Elastan 22% Poliestër 76% Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë