Kapuç për djem, Okaidi

2990L

SKU: 703740138

Kapuç për djem, me vija, tepër I ngrohtë, I përshtatshëm dhe për qafën.

2-6 vjeç
8-14 vjeç
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Përbëhet nga: 100% Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë