Kapuç për djem Okaidi

SKU: 75864138

Kapuç për djem me disa tonalitete të kombinuara

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kapuç për djem me disa tonalitete të kombinuara, me thekë në pjesën e sipërme. 52% Akrilik 45% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë