Kapuc Prenatal

SKU: 658141

Kapuc me veshe ,me vija dhe lidhese

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kapuc me veshe ,me vija dhe lidhese.Punuar me pelhure te pergjedhur te pambukut organik .Lidheset ne pjesen e poshtme iu japin mundesine per ta fiksuar me mire kapucin tek foshnja.,95% Pambuk , 5% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë