Kardigan me kopsa Mango

SKU: 17049087

Kardigan me mëngë të gjata, me detaje gurësh tek pjesa e supeve

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Kardigan me mëngë të gjata, me detaje gurësh tek pjesa e supeve, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 76% Akrilik 16% Poliestër 6% Lesh

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë