Kardigan me printe Mango

2995L

SKU: 17057714

Kardigan me printe me pika dhe mbyllje me kopsa

m
s
XS
Gri e lehte
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kardigan me printe me pika dhe mbyllje me kopsa, me jakë V. 47% Akrilik 30% Poliamid 23% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë