Kardigan me printe Prenatal

750L

SKU: 686223

Kardigan pambuku me printe të vogla florale

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kardigan pambuku me printe të vogla florale dhe mbyllje me kopsa. 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit