Kardigan me vija dhe butona, Mango

5990L

SKU: 37077756

Pallto me kuadrate, Mango

l
m
s
XS
Bezhë
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kardigan me vija dhe mbyllje me butona.59% Akrilik, 41% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë